hat évfolyamos emelt óraszámú matematika osztály

Osztályfőnök:  Németh Andrea


————-

Benkő Ramóna

Borda Lili Zsuzsanna

Csiszár  Levente

Dancs Dominik

Egyed Marcell

Farkas Flóra

Füzesi Dávid

Gránicz Hanga

Haas Balázs László

Kiss Dániel

Kóbor Fanni

Korcz Dorka

Kovács Hanna

Lewicki Tristan Bartosz

Malomgéci Nikoletta Erzsébet

Nagy Emma

Pais Dominik

Parragi Domonkos

Porubszky  Botond

Simon Márk

Somogyi Olivér Noel

Szili Zalán

Tatár Zsófia Hanga

Tóth Eszter

Trömböczki Samu Solt

 
 

hat évfolyamos emelt óraszámú matematika osztály

Osztályfőnök: Szűcs Klára

——————————–

Antal  Patrik

Barabás Dorina

Bóbics Bettina

Domján Miklós Máté

Főfai Abigél Hanna

Gombócz Ferenc

Gulyás Rebeka Sára

Háry Anna

Horváth  Zalán

Horváth András

Horváth Réka

Horváth Lóránt

Jakab Balázs

Jójárt Sára

Király Réka

Kovács Lőrinc

Köcse Réka

Mázsa Csaba Ádám

Móricz Martin

Nagy Ákos

Németh Barnabás

Nérel Hédi

Nyikos Mátyás

Odonics Panna

Pajor Dominik

Peszlen Bálint

Rákosa Hedvig

Révész Soma

Ruzsics Milán Miklós

Simon Réka

Szabó Csanád

Szabó Mihály

Szeles Barnabás

Szommer Péter

Takács Gréta

Vidák-Szabó Katalin Fruzsina

 

négy évfolyamos általános tantervű osztály

Osztályfőnök:  Bognár Szabolcs

——————————-

Balogh Lilien

Babucs Attila Marcell

Barbarics Martin

Benkő Franciska

Csóbor Péter

Ebedli Botond

Gombás Kornél

Hári Hanna

Hegedüs Lilla

Henczi Virág

Hercsel Zsombor

Hóbor Ferenc

Horváth Ádám

Horváth Nadin

Kardos Áron

Kósi Boglárka Dóra

Kovács Ákos

Kovács Lili

Moll Sarolta

Nagy-Balázs Anna

Óházy Julianna

Pálfi Loretta

Péter Dominik

Petkov-Petrov Lara

Podlovics Orsi

Rapi Flóra

Ruzsics Barnabás

Szabó Bálint

Szabó Lara

Szakál Laura

Szekér Nóra

Szili Gergő

Szindekovics Roland

Tüske Johanna

Varga Lara

 

öt évfolyamos angol, német két tanítási nyelvű osztály

Osztályfőnök:  Kaczor Jácint

——————————–

Bálint Anna

Bognár Ákos

Bödör Barbara

Bugin Federico

Busa Barnabás

Dávid Góliát Tamás

Dobos Gergő

Drávecz Jázmin

Födő Emma Stefánia

Horváth Alexandra

Horváth Emília Lilien

Kákossy-Márk Balázs

Kákossy-Márk Tamás

Kiss Balázs

Lánczos Janka

Marton Katinka

Mészáros Márk Mirkó

Mileji Mirella

Molnár Gréta

Ódor Noel

Richter Marcell

Ruzsics Anna

Salamon Alicia Lena

Schüller Zóra

Szalóky Léna

Szekér Boróka Sára

Szekeres Napsugár

Szekeres-Kovács Anna Noa

Takács Iringó

Tokár Csenge

Tóth Fedóra

Török Levente

Vadas Lúcia

Varga Péter

Vass Regina

 

öt évfolyamos angol nyelvi osztály

Osztályfőnök: Schmidt Kilián

———————————-

Bagladi Mátyás

Bagó Ádám

Farkas Boglárka

Fischer Petra

Fitos Hanna Brigitta

Gutleber Kincső Virág

Horváth Belián

Horváth Dániel

Horváth Fanni

Horváth Milán Máté

Jordán Áron András

Király Kira

Kovács Áron Boldizsár

Kovács Boglárka

László Hanna

László Júlia Ágnes

Lenner Gergő

Majer Márton Norbert

Major Zsófia

Mészáros Lara

Nagy Martin

Németh Réka Eszter

Póczak Bercel

Polacsek Petra

Szarka Gabriella

Szili Réka Fanni

Tálosi Eszter

Talpalló Laura

Tihor Elinor

Toplek Léna

Tornyos Luca

Ujj Anna Kiara

Ujj Martin

Varga Violetta Luca

Zsiga Fanni

öt évfolyamos német nyelvi osztály

Osztályfőnök: Császár Gabriella

———————————

Bajnóczi Luca

Barabás Bíborka

Benkő Zsófia

Csontos Csongor

Dancs Hanna

Dobos Jázmin

Dormán Réka

Fekete Hanna

Forgács Zoltán

Garai Dávid Gábor

Görcsi Boglárka

Guszler Alexandra Erika

Gyenese Napsugár

Kocsis Virág

Kontler Luca

Lőrincz Anna

Lukács-Cséza Gábor

Markal Patrícia

Nagy Zsombor

Németh András

Németh Zsóka

Pilise Laura Vanda

Preisz Katalin

Sinka Liliána

Szabó Léna

Szaller Csongor

Szekeres Viktória Rebeka

Tóth Csenge

Tóth Flórián

Varga Bertalan

Varga János

Viola Mihály András

Vizlendvay Virág

Zsoldos Katalin

öt évfolyamos angol, német két tanítási nyelvű osztály

Osztályfőnök:  Horváth László

——————————–

 

Tanuló  neve

Aczél Anna

Barkóczy Johanna

Bödei Emília

Bugyik Adél Petra

Bujtor Vivien

Busa Levente

Czenner Milán

Félegyházi Anna

Furák Tamara

Horváth Fanni

Kálmán Ákos Benjámin

Kárpáti Balázs

Kemény Zoltán

Kovács Annabella

Kovács Olívia Nikolett

Laczó Erik

Laska Dorina

Markotán Blanka

Molnár Noémi Éva

Molnár Patrícia

Móricz Dávid

Nagy Tifani

Olasz Máté

Purger Anna

Simon Liliána Anna

Simon Sára Dorka

Somlai Luca Sára

Szabó Dzsenifer Gina

Szalai Balázs

Török Tamás

Varga Csenge

Varga Júlia

öt évfolyamos angol nyelvi előkészítő osztály

Osztályfőnök: Csallóné Horváth Adrienn

———————————

Tanuló  neve

Babics Barnabás

Bihari Barnabás

Boczföldi Bálint

Deák Jázmina

Elmont Gergő

Farkas Amina

Fatér Veronika

Hathalmi Marcell Sándor

Hidasi Gergő

Horváth Barnabás

Jákli Martin Attila

Jordán Alexander

Kancsal Brendon Patrik

Kosárkó Boglárka

Kovács Levente

Méhes Csenge

Mezőfi Emma

Molnár Kristóf

Nagy Benedek

Németh Noémi

Puplics Attila

Ritka Hanna Napsugár

Szabó Barnabás

Szabó Bulcsú

Szabó Richárd

Szabó Tímea

Szalai Nikolett

Sziva Veronika

Tahin Gréta

Takács Dávid

Tompos Tamara

Tóth Barnabás

Tóth Zalán Máté

Varga Virág

Vojtovicz Fanni

Zalavári Gergő

öt évfolyamos német nyelvi előkészítő osztály

Osztályfőnök: Benedek Sarolta

————————————

Baumgartner Sára Fanni

Belső Réka

Cselesznik Réka Anna

Fábián Richárd

Gombos Dorina

Horváth Bendegúz

Hosgyara Bettina

Hörcsök Máté

Huszár Adrienn

Karmacsi Rebeka

Kincses Alex

László Adrienn

Mike Mátyás

Molnár Jázmin

Pirzsók Léna

Rétai Balázs

Ruzsicska Dorka

Sasvári Ákos

Sebők Kíra Dominika

Simon Liliána

Simon Regina Brigitta

Szakos Nikolett

Száraz Réka

Tóth Marcell Attila

Vas Regina

Tóth Rajmond Róbert

Vizler Lili

hat évfolyamos emelt óraszámú matematika osztály

Osztályfőnök: Dömök Szilvia

——————————–

Bakó Zsombor

Fenyősi Álmos

Herczeg Alex

Herczeg Dávid

Hermán Krisztina

Horváth Tamás

Iván Borisz Márk

Kelemen Zsombor

Kolcsár Bulcsú

Kovács Zoárd Dávid

Lénárt Zsófia

Lipták Barnabás

Nemes Balázs Bence

Ravadics Benjamin Bence

Salamon Márk Levente

Schifter Balázs

Szabó Márton

Tóth Patrícia

Zsiga Patrik

hat évfolyamos emelt óraszámú matematika osztály

Osztályfőnök:  Vincze Nikoletta

———————————–

 

Bakos Bercel Mór

Bogár Lili

Boncz Gergely

Boros Luca

Boros Réka

Czebei Luca

Csécs Kristóf

Fenyősi Ágoston

Gergán Eszter

Geszti Márton Péter

Hegyi Júlia

Hörcsök Boglárla

Horváth Hanna Barbara

Horváth Réka Panna

Kovács Abigél

Magyar Dorka

Miklós Vivien

Németh Adrienn Imola

Papp Patrik

Szabó Eszter

Szente Gábor Dávid

Tóth Diána Zóra

Tóth Gréta

Tóth Míra Kincső

Vizhányó Ramóna

négy évfolyamos általános tantervű osztály

Osztályfőnök:  Balázs Erik

—————————————

Bakonyi Lara

Büki Virág

Dézsenyi Zsigmond

Dobos Benedek

Elekes Csenge

Forintos Odett Regina

Golubics Katica

Gumhert András

Horváth Ákos Gábor

Horváth Balázs

Kaszás Viktória

Kiss Armand

Kovács Brigitta

Kozma Ádám

Láncz Ákos

Leki Laura

Luo Yue Erika

Madár Veronika

Markos Dominika

Martonics Linda

Molnár Hanna

Molnár Máté

Mulasics Dániel

Nagy-Balázs Gergely

Nagy Márton Róbert

Nagy Miron

Ritecz Panna

Sebestyén Csongor

Sólyom Petra

Szabó Balázs

Szalai Blanka

Szemes Marcell

Szép Lili

Völgyi Veronika

Volner Fanni

öt évfolyamos angol két tanítási nyelvű osztály

Osztályfőnök: Gyenese Viktória

——————————————-

Andrékó Bori

Antal Dániel

Babucs Bálint

Banics Balázs

Bor Simon Zoltán

Butti Benedek

Cziráki Boglárka Virág

Dömötör Dóra

Gál Ákos Dániel

Gulás Vendel Bendegúz

Gyökeres Kornélia

Holczmüller Richárd

Kerkai Bence

Kocsárdi Emese

Köcse Zsombor

Máté Katica Anna

Mogyorósi László György

Náhol Krisztián

Németh Kristóf Soma

Pálfi Botond

Péntek Kitti

Salánki Petra Karolina

Szabó Armand

Szabó Bence Bátor

Szaniszló Máté

Szűcs Panna

Tompa Virág

Tóth Benedek

Töttő Levente Norbert

Varga Dávid

Vincze Gergely Zsolt

Vizsy Szonja

Vörös Zóra

 

öt évfolyamos angol nyelvi előkészítő osztály

Osztályfőnök: Pálfy András

———————————-

Adorján Zsanna

Bresztovszky László

Buraczewski Filip Kamil

Csarankó Alexander Róbert

Domján Ármin Gyula

Dormán Zsófia

Frankovics Fanni Sára

Győri Anna

Gyulai Galina

Hermán Dorina

Horváth Luca

Járfás Zsófia

Komáromy Ádám

Kovács Eszter

Márkus Barnabás Péter

Miklós Zoé

Miszori Laura

Molnár Evelin Eszter

Molnár Míra

Molnár Virág

Nagy Dóra

Németh Natasa

Pajor Máté

Ráduly Anna

Simon Mihály Milán

Sinkó Máté

Szakmeiszter Alexandra Virág

Szakony Viktória

Tömpe Sára

Tóth Alexa

Tóth Laura Liza

Tüske Hanna

Varga Kinga Délia

Varga Péter Zsolt

Varga Veronika

Vincze Sára Virág

öt évfolyamos német nyelvi előkészítő osztály

Osztályfőnök: Molnár Katalin

——————————————

Békefi Eszter Ágnes

Belső Fanni

Cseh Gellért Bence

Dobri Mátyás

Dormán Zsófia

Erőss Noel Krisztián

Fehér Gábor Dániel

Fekécs Bálint

Fentős István

Herczeg Zsombor

Herold Botond Márton

Horváth Adrienn

Horváth Gyula Kevin

Horváth Luca

Jakab Dóra

Kiss Boglárka

Kondákor Anna

Makkos Dávid

Makovecz Virág

Markos Nóra

Mátéffy Márton Gábor

Mátyás Gergő Kristóf

Molnár Alexa

Molnár Loretta

Németh Kíra Evelin

Németh Lili

Porubszky Ákos

Srej Marcell

Szalai Réka

Takács Mihály Márk

Tasnádi Fanni

Tóth Boglárka

Trencséni Kim

Vargyai Zsófia Dorka

Zámodics Dorka

hat évfolyamos emelt óraszámú matematika osztály

Osztályfőnök:  Kuba Viktória

———————————-

Barkaszi Anna

Dóra Tóbiás

Dudás Barnabás

Egri Márk

Farkas Márk

Ferencz Henrietta

Füzi Blanka

Horváth Hajnalka

Jakabfi Jázmin

Köcse Roland

Könye Kristóf Benjámin

Kósik Bernadett

Kosztyu Milán

Kovács Ákos

Lakatos Lara

Magyar Réka

Molnár Anna

Nagy Dorottya

Nagy Emma Eszter

Németh Máté

Pers Benjámin

Salamon Antónia

Simon Krisztián Sámuel

Szabó Lóránt

Szentgyörgyvölgyi Kamilla

Tar Levente

Török Olivér

Tóth Nimród Benedek

Vass Csanád

Vincze Roxána

Virrasztó Sára

Vizler Emma

négy évfolyamos általános tantervű osztály

Osztályfőnök:  Kaj András

———————————

Báger Klaudia

Balaskó Barnabás

Bogdán Zsófia Dorottya

Csuti Kornél

 Etler Dominik

 Horváth Aliz

 Horváth Kornélia

 Jandovics Liza

Járányi-Tóth Boldizsár

Kardos Szonja

Kiss Fruzsina

Kovács Martin

Koronczi Doroti 

Krompaszky Lilla

Major Adrienn

Major Barnabás

Marton Barbara

Molnár Botond Zoltán

Nagy Gergő

Nagy Henrietta

Németh Nikolett

Nyirádi Gergely

Párizs Réka

Póka Kornél

Simon Áron

Sipos Boglárka

Szakály Abigél Kirilla

Szakonyi Csaba Bálint

Szalay Domonkos

Szűcs Katalin

Takács Lázár

Varga Huba

Vas Violetta

Vlaszák Liliána

Zsebeházi Marianna

öt évfolyamos angol két tanítási nyelvű osztály

Osztályfőnök: Bognár Henrietta

———————————-

Bali Dávid Ruben

Barota Anna

Czigány Levente

Csalló Dorina

Cselesznik Dóra Margit

Farkas Szíra Jázmin

Fehér Brigitta

Gerencsér Bálint

Gerencsér Orsolya

Horváth Szabolcs

Horváth Szonja

Horváth Virág

Hosszu Beatrix

Jákli Patrik Tibor

Kádár Júlia Ildikó

Konyecski Noémi Bianka

Kovács Enikő

Kustán Benjamin Gergő

Laska Zsófia

Májer Milán

Molnár Csongor Attila

Molnár Jácinta

Németh Panna

Pendli Eszter Sára

Pócsik Karina

Ruzsics Kitti Nikol

Sifter Izabella Sára

Sifter Olivér

Simon Dominik

Szládovics Anna Dorina

Szmodics Dorottya

Takács Evelin

Vizlendvay Vince

öt évfolyamos angol nyelvi osztály

Osztályfőnök: Horváth Beáta Erzsébet

———————————-

Bakos Eszter

Bangó Albert Jácint

Beke Veronika

Cséber Csenge

Fábián Boglárka

Györe Levente

Haszilló Sára

Hervai Benita Franciska

Hollósi Angéla

Horváth Flóra

Horváth Levente Gáspár

Janzsó Anna

Kámán Fanni

Kocsis Krisztián István

Kósi Csongor

Kovács Antónia

Mészáros Ádám

Németh Sára Borbála

Neubauer Tibor Péter

Nyakas Fanni

Orbán Lilla

Petkov-Petrov Petra

Sasvári Gábor

Simon Viola Zita

Szabó Edina Melinda

Szigeti Ferenc Gergő

Varga Gergő

Varga Olívia

Varga Vivien

Vida Laura

Willmann Ákos

öt évfolyamos német nyelvi osztály

Osztályfőnök:  Braun Tünde

——————————-

Bali Krisztina

Benkő Vivien

Böröcz Annamária

Buzogány Balázs

Dobos Bálint

Ferencz Eszter

Frühwirth Nikolett Boglárka

Gerencsér Zsófia

Gyarmati Márk

Horváth Dóra

Kiss Márton

Kocsis Franciska

Koleszár Júlia

Kovács Adél

László Vanda Viola

Lukács Bence

Nárai Dominik

Nemes Tünde

Németh Eszter

Novák Flóra

Óházy Máté

Schlemmer Flóra

Sylvester Borbála

Szabó Barnabás

Szabó Imola Kata

Tornyos Adél

Tóth Benedek

Tóth Boglárka

Tóth Dorka

Tóth Flóra

Tóth Regina Angelika

Varga Virág

Vargyai Petra Csilla

Végh Ádám

hat évfolyamos emelt óraszámú matematika osztály

Osztályfőnök:  Király-Horváth Hajnalka

———————————

Ágoston Zsombor Szilveszter

Balatoni Bori

Borbély Petra

Dömötör Péter

Doszpoth Attila

Ferenczi Glória Szonja

Györe Boglárka

Hadri Barnabás

Horváth Lili

Istiván Milán

József Áron

Kalmár Petra

Kámi Belián

Kecskés Viktória

Korpics Máté

Kovács Gáspár László

Kovács Levente

Kovács Virág

Magna Lóránt

Magyar Koppány Levente

Mónok Csenge

Nérel Dorka

Peti Vivien Fanni

Rapi Enikő

Rohonczi Rajmund

Röszler Dóra

Simon Júlia Annamária

Simon Levente

Soós Bettina

Szili Nóra

Szűcs Valter

Tóth Boglárka

Tuboly Zsombor

Vizsi Márk

Závecz Nikolett

négy évfolyamos általános tantervű osztály

Osztályfőnök: Csuha Máté

————————————

Andor Aliz

Babos Milán

Belléncs Anna

Betlehem Dávid

Bíró Bettina

Borbély Bíborka

Gyulasi Rebeka

Hári Kristóf

Izer Mátyás

Kántor Levente Gábor

Karácsony Alexandra

Kiss Bence

Koronczi Kristóf

Kovács Jázmin Katalin

Kuba Jázmin

Kurucz József

Lakat Petra

Latky Szabolcs

Léránt Martin

Mármarosi Laura

Marosi Bálint

Nagy-Kovács Panna

Németi Gábor

Pallag Emma

Papp Marcell Máté

Pesti Viktória Liliána

Pető András István

Sohár Dilen

Török Noémi

Varga Dóra

Varga Patrik

Vass Gergely

Wágner Csongor Zalán

öt évfolyamos angol két tanítási nyelvű osztály

Osztályfőnök:   Bohárné Kocsis Szilvia

———————————-

Balogh Boglárka

Bangó Bendegúz

Barka Ákos

Bogos Csenge

Budai János Mátyás

Csiszár Anna Éva

Düh Gergő

Elekes Marcell

Gáll Janka Noémi

Gerics Anna

Golubics Kamilla

Gombos Zsófia Violetta

Gulás Rebeka

Hegyi Márk

Horváth Benito

Horváth Laura

Kakas Dorina

Karsai Kinga

Kiss Nelli

Kovács Enikő

Laki Anna Sára

Németh Luca Katica

Pálfi Rebeka

Péntek Szonja Emese

Remi Jázmin Boglárka

Révész Gergő

Srágli Olivér

Sümegi Franciska

Szekér Szabina

Szőke Barnabás István

Szőke Dominik Barnabás

Szommer Lili Inez

öt évfolyamos angol nyelvi osztály

Osztályfőnök: Hegyiné Tarr Melinda

———————————

Barki Aliz

Beczők Luca Szilvia

Bezlay Dorina Gréta

Bohnicsek Szabolcs

Choma Bence

Cseszkó Réka Ivett

Dormán Péter

Fata Fanni Dorina

Havranek Evelin

Horváth Hanna

Horváth Kitti

Kiss Sarolta

Kovács Kitti

Kovács Sára

Kránicz Fanni Laura

Major Gábor

Mester Marcell

Molnár Vivien

Németh Balázs

Németh Boglárka

Pauliscsák Bence

Pirzsók Hanna

Reichert Júlia

Ritecz Kristóf

Semesi Liliána

Tóth Ágnes

Tóth Bernadett

Tóth Péter

Varga Szabolcs

Vugrinecz Attila

öt évfolyamos német nyelvi osztály

Osztályfőnök: Nagyné Tóth Márta

———————————

Bakonyi Zoé Vanda

Bódis Nikolett

Büki Boglárka

Dávid Dániel

Egri Laura

Gyimes Luca

Hajba Nikolett

Jámbor Petra

Kálmán Viktória

Kaló Liliána

Kaszás Zsóka

Kincses Nikolett

Király Gábor Gergő

Király Stefánia

Kovács Bence

Musztács Anna Mária

Osbáth Zétény Márk

Pais Réka

Regényi Mátyás András

Simon Dorina Tímea

Simon Zalán

Sinkó Mátyás

Szakonyi Kata

Szakos Klaudia

Takács Bálint

Tóth Barnabás

Vadvári Virág

Varga Boglárka Julianna

Virágh Bianka

Vizler Anna

hat évfolyamos emelt óraszámú matematika osztály

Osztályfőnök:  Schneiderné  Tóth Mária

————————————

Antal Bálint

Babos Bálint

Bedővári Péter Pál

Bicskey Balázs

Bíró Zoé Regina

Borsos Dorina

Csiszár Gyopár

Dukkon Erazmus Krisztián

Egyed Milán

Ekler Áldos Attila

Gángó Nina Viktória

Gatsó Gyula Gergő

Györök Csongor Levente

Hartmann Nóra

Hoffmann Míra

Horváth Ádám

Koltai Dominik

Kovács-Braun Rómeó

Kozma Lili

Molnár Jázmin Réka

Mozsdényi Dániel

Nagy Tamás

Nemes Márton

Pődör-Simon Ákos

Sabjanics Zorka

Schifter Anna

Sipos Patrik

Sziládi Sára

Török Tamás

Trömböczki Bíbor Zselyke

Uj-Bera Mátyás

Vass Csongor

Völgyi Violetta